Про Нас

Ресторація Профітроль

IMG_9807  IMG_9825IMG_9744IMG_9726

Ресторація Profiterole – гостинно відкрила свої двері для відвідувачів сонячного 15го вересня 2016 року. Концепт нашої кухні – продукти абсолютної свіжості в поєднанні з багатоваріантністю їх приготування, професійно та з любов’ю. Основа меню – Дари водних глибин: риба та морепродукти, котрі доставляються з країн Середземномор’я та Атлантики. Особливістю та “перлиною” ресторації безумовно є устриці. Вишуканий делікатес спочатку манить легким морським ароматом, а потім дивує своїм витонченим збалансованим солодкаво-солоним смаком. Для нас їх регулярно доставляють із Голландії та Франції, а потім ми обережно розміщуємо їх у спеціальний акваріум, що знаходиться у залі ресторації. Не оменіть увагою красенів – омарів, котрих ми також пропонуємо живими з акваріума. Поціновувачі класики французької кухні не залишаться голодними: фуа гра з яблуком, рататуй, цибулевий суп, запечений камембер та багато інших традиційних французьких страв, поруч з вишуканими авторськими.

А хто не любить, смачно поївши, випити келих ароматного вина? Широкий асортимент винної карти, підібраний для нас професійним сомельє, приємно здивує вас та складе вдалий акомпанемент до будь-якої страви, запропонованої в меню. За допомогою Coravin ( Коравіна), не відкорковуючи пляшки, ви маєте можливість побокально скуштувати вишукані вина такі як Шаблі, Домен Комбьє, Ронко Дель Черо.

В ресторації часто відбуваються цікаві події та проводяться вечори живої французької музики, джаз вечори, лекції сомельє та дегустації. Графік та деталі подій, а також новинки меню ви можете дізнаватись на нашій сторінці у Фейсбук: facebook.com/Profiterole2016.