Ресторація

Ресторація Профітроль

Куточок Франції в серці Івано-Франківська.Тут, ви можете скуштувати дари водних глибин та шедеври класичної французької кухні.
Наше кредо: “Ми не тільки готуємо для вас – ми даруємо емоції”

Про Нас

Ресторація Профітроль

Ресторація Profiterole – гостинно відкрила свої двері для відвідувачів сонячного 15го вересня 2016 року. Концепт нашої кухні – продукти абсолютної свіжості в поєднанні з багатоваріантністю їх приготування, професійно та з любов’ю. Основа меню – Дари водних глибин: риба та морепродукти, котрі доставляються з країн Середземномор’я та Атлантики. Особливістю та “перлиною” ресторації безумовно є устриці. Вишуканий делікатес спочатку манить легким морським ароматом, а потім дивує своїм витонченим збалансованим солодкаво-солоним смаком. Для нас їх регулярно доставляють із Голландії та Франції, а потім ми обережно розміщуємо їх у спеціальний акваріум, що знаходиться у залі ресторації. Не оменіть увагою красенів – омарів, котрих ми також пропонуємо живими з акваріума.

Поціновувачі класики французької кухні не залишаться голодними: фуа гра з яблуком, рататуй, цибулевий суп, запечений камембер та багато інших традиційних французьких страв, поруч з вишуканими авторськими.

Читати більше

Меню

Ресторація Профітроль

Винна карта

Ресторація Профітроль

Хочете розширити своє уявлення про вино і відкрити для себе світ нових, хвилюючих і вишуканих ароматів? В нашій винній карті представлені різноманітні виноробні країни та регіони. Професійний сомельє підібрав для вас вина, котрі дійсно варті вашої уваги!

Переглянути

Бронювання

Ресторація Профітроль

Для незабутнього відпочинку – обирайте та резервуйте столик!

reservations

Карта

Ресторація Профітроль
Електоронна адреса: profiterole.if@gmail.com
Телефон: +38(096)000-9694
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 2
Графік роботи:
Пн-Нд: 8:00-23:00