Кав’ярня

Кав'ярня Профітроль

Кав’ярня – кондитерська «Профітроль» створена для задоволення Ваших бажань та втілення Ваших смакових фантазій…Ми розташувалися в самому серці Івано-Франківська…На роздоріжжі вулиць Мазепи та Бельведерської ,де історична частини міста межує із сучасним,урбаністичним сектором, ви можете відчути  подих старовинної Франції.

Кондитерська

Кав'ярня Профітроль

Дотримуючись кращих французьких традицій, ми ставимо високі вимоги до якості продуктів. Наші пекарі застосовують лише натуральні складові, які є у місцевих постачальників, без розпушувачів, підсилювачів смаку та ароматизаторів. Наші кондитери дуже відповідально ставляться не тільки до дотримання класичних рецептів, але й до презентації блюда, бо справжній французький десерт повинен нести  естетичну красу та насолоду від одного тільки споглядання. Ми творимо красу для Вас.

Читати більше

Кавова машина Victoria Arduino

Кав'ярня Профітроль

Кав’ярня-кондитерська «Профітроль» напряму працює із постачальниками чистих моносортів кави з плантацій Колумбії, Мексики, Бразилії, Коста-Ріки, Гватемали та Куби. Наші баріста- гуру своєї справи. Вони віртуозно працюють з професійною кавомашиною,контролюючи процес помолу та температуру води, мають відмінні навички латте-арту(вміння малювати кавовою піною), та вміють готувати більше 40 видів еспресо та напоїв на його основі. Для кожного відвідувача вони підберуть його особисту каву або відтворять бажаний смак.

Меню

Кав'ярня Профітроль

Бронювання

Кав'ярня Профітроль

Плануєте відсвяткувати подію, випити смачної кави чи просто посидіти з друзями?

Забронюйте столик для зустрічі прямо зараз!

reservations

Карта

Кав'ярня Профітроль
Електоронна адреса: profiterole.if@gmail.com
Телефон: +38(096)000-9694
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 2
Графік роботи:
Пн-Пт: 8:00-22:00
Сб-Нд: 9:00-22:00